«

»

pozvánka – Oslavy 700 let města Nový Jičín

Městská slavnost Nového Jičína se letos uskuteční již podvacáté. Nejen toto kulaté jubileum, ale zejména výročí 700 let od první písemné zmínky o městě je důvodem k tomu, aby se návštěvníci akce bavili celé tři dny. Program je opravdu velmi pestrý. Nabízí výstavy, rekonstrukci historické bitvy, premiéru symfonie Moravia, křest známky i koncert Lucie Bílé.

V rámci Dnů evropského kulturního dědictví budou zpřístupněny historické památky. V kostele Nanebevzetí Panny Marie bude sloužit mši biskup František Václav Lobkowicz.

termín konání ─ čtvrtek – neděle 5.- 8. září 2013
místo konání ─ Skalky, Beskydské divadlo, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Masarykovo náměstí, vestibul radnice, aula radnice, Návštěvnické centrum, Stará pošta, kino Květen, Žerotínský zámek a okolí, park Tyršova, Majnl Dance club, Zámek Kunín

Plakát ke stažení (.pdf, 1,6 MB)
Program ke stažení (.pdf, 0,1 MB)
Zvuková pozvánka (.mp3, 1,2 MB)

Interaktivní mapa s programem (v tištěné podobě bude mapa k vyzvednutí na místě v infostanu a v Návštěvnickém centru)
Tisková zpráva Městského úřadu
Webová stránka k 700 letům města

Zdroj článku Aktuality Města Nový Jičín
Zdroj náhledového obrázku P.P. Architects s.r.o.

1 komentář

skrýt

  1. admin napsal/a:

    Firefox 39.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>