«

»

pozvánka – Sportovní zábava 2014

Cvičenky a hasiči z Hůrky si Vás dovolují pozvat na devátou Sportovní zábavu.
Sobota 15. února 2014 od 20.00 hodin, sál bývalé školy v Hůrce.

Hraje skupina MORVER
Tradiční vystoupení horeckých cvičenek
Chutné občerstvení
Bohatá tombola

Moc se na Vás těšíme. Cvičenky a hasiči z Hůrky.

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Všechny zdravím. Jako vždy perfektní zábava se spoustou báječných horeckých lidiček:) Doufám, že všichni byli spokojeni tak jako my a už se moc těšíme na super fotky od našich dvorních fotografů Jirky a Ládíka:)

    Internet Explorer 8.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>