«

»

pozvánka – Novojičínský jarmark s masopustem

Zveme vás na Novojičínský jarmark s masopustem, který proběhne 7. a 8. března 2014 na Masarykově náměstí v Novém Jičíně.

Návštěvníkům nabídne pekařské a cukrářské výrobky, produkty z včelího vosku a medu, přírodní kosmetiku, rukodělné výrobky, živé ukázky řemesel a mnoho dalších zajímavých produktů.

Součástí jarmarku bude v pátek 7. března 2014 od 14.00 masopustní průvod s maskami společně s Mlynářskou kapelou a v sobotu 8. března 2014 od 10.00 Sborový happening PAMATUJ – REMEMBER v podání pěveckého sboru Ondráš.

Hana Rolná, DiS.
Marketing cestovního ruchu
Návštěvnické centrum Nový Jičín – město klobouků
Městský úřad Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>