«

»

foto – Hasičská zabíjačka

V sobotu 5. dubna 2014 jsme zabíjeli prase.
Po sedmé ráno jsme ho pichli, vykrvili a převezli do stavení. Rozburané jsme jej měli o půl deváté, výrobky jsme měli hotové ve dvě odpoledne. Dělaly se celé kýty, paštika, tlačenka, jitrnicový prejt, švarky, sádlo a černá polévka. Zájemci si mohli koupit prejt, vyšvařené sádlo, škvarky nebo polévku. Zbývalo jenom namlet klobásky a oudit maso a špekové poltky. Výrobky se zužitkují při kulturních a jiných akcích.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 39 MB)

2 komentáře

skrýt

  1. admin napsal/a:

    Krásné prasca, škoda ho zožrat….

    Opera 12.16 Windows XP
  2. Terka napsal/a:

    Krásná pánská jízda:) Ale všechna čest, práce šla klukům hezky od ruky, a jak přísloví praví: „Jak k dílu, tak k jídlu“:)

    Firefox 28.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>