«

»

foto – Stavění májky a Pálení čarodějnic

V sobotu 3. května 2014 v areálu bývalé školy v Hůrce jsme stavěli májku a pálili malou čarodějnici.

Dopoledne jsme smrk u bývalé sodovkárny odkornili, donesli do areálu bývalé školy, tam nazdobili, nachystali táborák. O půl čtvrté jsme máj postavili. V pět hodin jsme zapálili táborák i s malou čarodějnicí.

Děti měly Kofolu zdarma. Návštěvníci si mohli zakoupit v místní restauraci špekáčky a opéct na táboráku. Provozovatelé restaurace nás mile překvapili, když nás zdarma pohostili vaječinou z domácích vajíček a bramboráky. Akci nepřálo počasí, sice nepršelo, ale skoro mrzlo. I tak bylo u ohně příjemně teplo 🙂

Děkujeme Obecnímu úřadu v Jeseníku n.O. za poskytnutí příspěvku, Restauraci u školy a všem, kteří se podíleli na realizaci akce.

Hasiči, Osadní výbor a Restaurace u školy

Fotoalbum ke stažení (.zip, 63 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>