«

»

foto, zásah – Nedělní požár lesa u Hrabětic

Postupně sedm jednotek hasičů bojovalo s požárem lesa u místní části Jeseníku n.O. – Hrabětic. Požár zasáhl plochu cca 200 x 100 m. Na místo se postupně dostavilo osm cisteren a jeden dopravní automobil. Hasiči požár zlikvidovali za cca 2,5 hodiny po jeho nahlášení. Škoda vzniklá požárem byla předběžně odhadnuta na 150.000,- Kč, příčina požáru je v šetření.

Poplach vyhlášen v neděli 27. dubna 2014 v 16.41.

Zdroj textu a fotografií HZS MSK ÚO Nový Jičín.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 2 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>