«

»

pozvánka – Pohár starosty SDH Hůrka – žáci

Sbor dobrovolných hasičů Hůrka si Vás dovoluje pozvat na soutěž mladých hasičů v požárním sportu O Putovní pohár starosty SDH Hůrka, která se uskuteční v neděli 25. května 2014 od 13.00 hodin na koupališti v Hůrce.

Soutěžit se bude v požárním útoku dle směrnic hry Plamen.
Dále také v běhu jednotlivců na 60 m překážek (bariéra, uchopení hadic, kladina, rozhození hadic, spojení hadic do sebe, zapojení do rozdělovače a zapojení proudnice).
Pro požární útok jsou povoleny hadice typu C52 a B75 (nesportovní).
Časomíra bude elektronická, pro běh na 60 m ruční pomocí stopek.
Počítat se budou výsledky z požárního útoku / běh jednotlivců bude vyhodnocen zvlášť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>