«

»

pozvánka – Kácení májky s táborákem a oslavou dne dětí

V sobotu 31. května 2014 od 17 hodin se v areálu bývalé školy v Hůrce uskuteční akce Kácení májky s táborákem a oslavou dne dětí. Všechny Vás tímto srdečně zveme!

Na čepu bude 10° pivo a 0° Kofola, pro hodné děti Kofola zdarma, pro hodné tatínky a maminky něco ostřejšího za mírný peníz. Pro dospělé je připravena soutěž „Kam dopadne špička májky“ o láhev slivovice. Pro děti zase zábavné soutěže o ceny. K zakousnutí je možno zakoupit párek v rohlíku a potom taky špekáček na opečení u táboráku.

Na Vaší návštěvu se těší osadní výbor, hasiči a maminky z Hůrky.
V případě nepříznivého počasí akci odložíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>