«

»

pozvánka – Evropská cena obnovy vesnic 2014 – soutěžní kolo

Vážení spoluobčané, touto pozvánkou si Vás opět velmi rád dovoluji pozvat na prezentaci naší obce, tentokráte v rámci Evropské ceny obnovy vesnic, která proběhne v pondělí 2. června 2014 v Jeseníku nad Odrou.

Program:
14.00 – 15.00 – Prezentace v budově obecního úřadu
15.00 – 16.00 – Projížďka vesnicí
16.00 – XX.XX – Prezentace jednotlivých místních částí, spolků, sdružení a podnikatelů ve sportovním areálu

Komise odjede v 19.00, program bude ale pokračovat až do pozdních večerních hodin. Budou pro vás připraveny ochutnávky místních rybích a mysliveckých specialit, jesenické kyselky, pálenky, koláčků a jiných dobrot, opékání špekáčků.

Akce se koná za každého počasí

Teším se na setkání s Vámi

Mgr. Tomáš Machýček, starosta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>