«

»

pozvánka – Myslivecké odpoledne 2014

Myslivecké sdružení hůrka si Vás dovoluje pozvat v sobotu 21. června 2014 na tradiční Myslivecké odpoledne do areálu bývalé školy v Hůrce.

Program
ve 14.00 hodin zahájení mysliveckými trubači
prodej zvěřinových specialit z dančí, kančí a srnčí zvěře
kynologická ukázka několika loveckých plemen
ukázka AGILITY – psí překážkový běh se psovodem
střelba ze vzduchovky do terče – pro děti a mládež
jízda na poníkovi pro děti
bohatá tombola se srnčím kusem v hlavní ceně
Změna programu vyhrazena.

Srdečně zvou myslivci.

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Opět velikánská pochvala za skvěle zvládnutou akci. Jídlo bylo vynikající a obsluha ve všech stáncích bezvadná. Moc chválím za super atmosféru a večerní taneček:) Horečtí myslivci opět nezklamali a jejich laťka je zase o něco výše:) Moc díky a těším se na příští akci. Terka

    Firefox 29.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>