«

»

foto – Kácení májky s táborákem a oslavou Dne dětí

Letošní kácení se uskutečnilo spolu s oslavou Dne dětí. Odpoledne děti sbíraly razítka na 13 stanovištích, kde plnily dovednostní i vědomostní úkoly. V sobotu 31. května 2014 bylo slunečné, trochu chladné počasí… na sluníčku bylo ale teplo.

Již podruhé jsme pořádali soutěž o flašku pálenky „Kam dopadne špička májky“. Po shození májky se situace zkomplikovala, špička se ulomila, pomezní rozhodčí neměl situaci pod kontrolou. Nejlepší odhad měl Vláďa Kovařčík s dětma 🙂

Párek v rohlíku nepřišel, ale ohřívali jsme uzené žebra, klobásky a opékali špekáčky na táboráku. Na čepu jsme měli pivo a kofolu.

Mladým hasičům dodatečně gratulujeme k letošnímu celkovému druhému místu v okrsku 😀

Děkujeme všem organizátorům za pořádaní a návštěvníkům za účast. Na příští soutěže při kácení se těší
Hasiči, Osadní výbor a místní maminky.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 63 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>