«

»

pozvánka – Slavnost obce Jeseník nad Odrou

Obec Jeseník nad Odrou Vás zve na
SLAVNOST OBCE
u příležitosti 631. výročí vzniku.

PÁTEK 15. srpna (areál TJ Slavoj)
20.00 ─ Diskotéka – DJ Machy

SOBOTA 16. srpna (areál TJ Slavoj)
16.00 až 18.00 HZMSK – ukázka hasičské techniky
a vyprošťování osob z auta
16.00 – Sdružení šakvických muzikantů
17.00Folklórní soubor Hanýsek ze Šakvic
19.00Swing Dixieland AČR
(vojenská hudba Olomouc)
20.30Katarína Knechtová s kapelou
21.45 – Ohňostroj fa Pyro Moravia, s.r.o.
22.30 – Kabát revival band
01.00Apači
V areálu jsou po celý den kolotoče, atrakce, stánky, speciality ► doprovodný program projížďky na koních ► občerstvení zajišťují místní podnikatelé ► akce se uskuteční za každého počasí ► Vstupné dobrovolné

NEDĚLE 17. srpna (kostel Nanebevzetí
Panny Marie)
09.30 ─ Poutní Mše svatá
15.00 ─ Adorace, svátostné požehnání

Akci pořádá Obec Jeseník nad Odrou – členská obec Regionu Poodří a Mikroregionu Odersko ve spolupráci a za podpory Moravskoslezského kraje, MAS Regionu Poodří o.s., Migroregionu Odersko, Regionu Poodří a sponzorů.
www.jeseniknadodrou.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>