«

»

pozvánka – 50. výročí uctění památky leteckého neštěstí v Hůrce

Krásný den, rád bych Vás pozval tuto sobotu 23. srpna 2014 od 15.00 hodin k památníku /vrtule/ na setkání u příležitosti uctění památky leteckého neštěstí v Hůrce. Tato tragická událost se stala přesně před 50 léty.

Setkání pořádá Osadní výbor, Sbor dobrovolných hasičů a Svaz letců ČR odbočka č. 18 plk. Vladimíra Vaňka – Příbor.

Po uctění památky a položení věnců a kytic se přemístíme do sálu bývalé školy v Hůrce. Tam bude připravena výstavka poválečného letectví v Hůrce, letiště a létání v Hůrce, letadlo IL 14 T – tragická událost z 22. srpna 1964, prezentace Svazu letců ČR – odbočka č.18 plk. Vladimíra Vaňka – Příbor, prezentace obce Hůrka. Následně proběhne volná diskuze s hosty. Těším se na Vaši hojnou účast.

Za Hasiče a Osadní výbor Daniel Glogar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>