«

»

foto – Lampionový průvod Hůrkou

Místní maminky a Hasiči z Hůrky uspořádali pro děti na dušičkovou sobotu 1. listopadu 2014 Lampionový průvod. Rodiče s dětmi se sešli u křižovatky na Jeseník n.O. a po 17. hodině vyšel průvod dolů po dědině směrem na koupaliště. Tam se na hladině zapálily vodní lampioný, které si děti ve středu samy vyrobily.

Cíl průvodu byl pak táborák na dvoře bývalé školy. Hladoví si opekli špekáčky, zmrzlí vypili teplý ovocný čaj a žízniví pivo a něco ostřejšího v hospodě. Průvodem šel doposavaď rekordní počet lidí. Přálo tomu také suché a relativně teplé počasí.

Maminky a hasiči děkují za účast rodičům a dětem, které vytvořily krásnou atmosféru 🙂

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Moc vydařená akce:) Děkujeme místním maminkam, k¨teré si daly tu práci a vše zařídily. Už se moc těším na příští ročník. Hezký podzimek.

    Internet Explorer 8.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>