«

»

foto – Výroční členská schůze SDH Hůrka

V sobotu 20. prosince 2014 proběhla v prostorách bývalé školy výroční členská schůze dobrovolných hasičů z Hůrky. Přítomni byli starosta Lukáš Janovský, místostarosta Ladislav Segeťa, místostarosta Daniel Glogar, velitel Tomáš Sládeček a ostatní členové. Mezi hosty jsme přivítali starostu obce Tomáše Machýčka, zástupce místních myslivců Pavla Nasswettera, zástupce místních cvičenek a členku sboru Terezii Kachlovou.

Zprávu o činnosti sboru přednesl Lukáš Janovský, mezi jinými událostmi zmínil pořízení nového zásahového vozidla MAN. Zprávu o činnosti JPO přednesl Tomáš Sládeček, byly provedeny změny ve složení výjezdové jednotky.

Program schůze pokračoval návrhem a odsouhlasením nového výboru, kde nedošlo k zásadním změnám, starostou nadále zůstává Lukáš Janovský. Dále se odsouhlasil horní limit 150.000,- Kč na vyčlenění prostředků pro nákup dopravního vozidla, aby nové zásahové vozidlo MAN nebylo mimo svou působnost v případě události.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>