«

»

foto – Štěpánská poslední leč MS Hůrka

Myslivecké sdružení Hůrka v sobotu 26. prosince 2014 uspořádalo tradiční Štěpánský hon.
Myslivci a honci se sešli v 8 hodin ráno v bývalé škole. Po nástupu na hřišti se skupina vydala na první leč na Horecký kopec směrem k bažantnici.

Po vydatné klobásce a teplém čaji následovala leč v Panském lese směrem na Boř. Tam bylo políčeno na divoká prasata, ale ty bohužel už asi za svítání táhla dále na Lhotu. Po této leči se prošla část Březí k pískovně. Poslední lečí bylo opětovné vyhnání bažantů z kraje Horeckého kopce. Na honě se střelilo 40 kohoutů bažanta a 2 zajíci.

Večer od 17. hodiny začala „Štěpánská poslední leč“. Zábavu hudebně doprovázel Milan Býček, byla přichystána bohatá tombola a k jídlu jelení guláš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>