«

»

info – Autolékárničky

Před čtyřmi lety si miliony řidičů koupily nové autolékárničky. Na sklonku loňského roku však vypršela doba použitelnosti některých věcí, které v nich řidiči dostali.
Obsah náplně musí vyhovovat nové vyhlášce 341/2014 Sb. o technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, která nabyla účinnosti od 1.1.2015. Lékarničky – příloha č. 12 k vyhlášce č. 341/2014 Sb.
Zkontrolujte si expirační dobu !!

Tabulky povinného obsahu:
Motolékárnička
Autolékárnička

Leták do autolékarničky:
Informace o poskytování první pomoci
Postup při zvládání dopravní nehody

Informace na webu Ministerstva dopravy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>