«

»

info – Sledování hladin toků v Hůrce a okolí

Dne 27. října 2014 jste byli informováni na našich webových stránkách o umístění hladinoměru na most vpravo od kontejnerů v Hůrce. Tento hladinoměr slouží především jako včasná výstraha před povodněmi na toku Teplá pro obec Bernartice nad Odrou. Zprávy o vývoji povodňové situace předává automaticky na obec Jeseník nad Odrou, obci Bernartice nad Odrou, která se nachází níže na toku Teplá (Hůrecký potok) a také informuje příslušné ORP (Nový Jičín).

Informace o vodním stavu jsou veřejné a je možné je sledovat na webových stránkách na elektronickém digitálním povodňovém portále www.edpp.cz .

Daniel Glogar

Hůrka
evidenční list profilu – www.edpp.cz/evidencni-list/jesenik-nad-odrou-hurecky-potok-
sledování hladiny v grafu – hladiny.cz/cz/#lvs#graph#50119#Bernartice-H

Jeseník nad Odrou
evidenční list profilu – www.edpp.cz/evidencni-list/jesenik-nad-odrou-luha-
sledování hladiny v grafu – app.pod.cz/portal/SaP/cz/PC/Mereni.aspx?id=300256550&oid=1

Polouvsí
evidenční list profilu – www.edpp.cz/evidencni-list/polouvsi-luha-
sledování hladiny v grafu – hladiny.cz/cz/#lvs#graph#50206#Polouvsi-H

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>