«

»

zásah, foto – Požár travního porostu vedle trati u Polouvsí

Přes Integrovaný záchranný systém Moravskoslezského kraje byla jednotka SDH Hůrka povolána k požáru travního porostu vedle železniční trati mezi Jeseníkem n.O. a Polouvsím.

Poplach byl vyhlášen v úterý 2. června 2015 v 15.27, odjezd jednotky z hasičárny byl v čase 15.34. JSDH Hůrka uhasila oheň na porostu velikosti asi 10×30 m blíže Jeseníku n.O. Druhé ohnisko bylo v Polouvsí naproti č.p. 99. Tam byl požár většího rozsahu, kde zasahovaly ostatní sbory.

Kromě Hůrky u zásahu byl Nový Jičín, Starý Jičín, Suchdol n.O. a drážní sbor z Ostravy.

Při zásahu JSDH Hůrka spotřebovala asi 1400 litrů vody, tu pak doplnila v Hůrce u školky z hydrantu.

Odkaz na seznam zásahů JSDH Hůrka od roku 2007.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>