«

»

Noční hasičská soutěž v Kujavách 2015

Přinášíme fotky z noční hasičské soutěže v Kujavách – IV. ročníku „Velké Ceny O Pohár ředitele Hasičské vzájemné pojišťovny, a.s., pobočky Ostrava“ konané v sobotu 8. srpna 2015.

Místní SDH Kujava ten den pořádal i denní soutěže: VIII. ročník „Memoriálu Arnošta Slezáka“ – muži, XVI. ročník „O Pohár starostky obce“ – ženy a IV. ročník „O Pohár starostky obce“ – muži nad 35 let a zároveň 8. kolo Novojičínské ligy Hasičské vzájemné pojišťovny v požárním útoku.

Naše sportovní družstva letos nesoutěžila, tak jsme se v počtu pěti členů zúčastnili alespoň jako diváci. Noční soutěž byla výborně organizovaná. Celá se odehrávala v areálu TJ Sokol Kujavy. Start byl na asfaltovém hřišti, trať pak pokračovala přes mírné převýšení po trávě. Celý úsek požárního útoku byl nasvětlen. Výsledné časy zobrazoval panel umístěný na speciální nástavbě vozu. Celou akci doprovázel zkušený komentátor. DJ zase mixoval hudbu i podle přání startujících družstev. Během soutěže hlavní sponzor losováním rozdával věcné ceny pro diváky.

Zajímavostí letošní Kujavské noční soutěže je výsledek u mužů, kde se na prvním místě umístily dvě družstva se shodnými časy sestřiku terčů – Prchalov (15,06s | 14,83s) a Valšovice (14,83s | 15,06s). V ženské kategorii zvítězilo družstvo ze Staré Vsi nad Ondřejnicí (18,07s | 17,84s).

Více v události na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>