«

»

Myslivecký hon a Štěpánská poslední leč v Hůrce

pozvanka_stepansky_hon_ms_hurka_12-2015_plakatMyslivci z Hůrky si Vás dovolují pozvat na tradiční mysliveckou Štěpánskou poslední leč, která bude po honu, v Hůrce ve staré škole 26. prosince 2015 od 17 hodin.
Samotný hon začíná v 8 hodin na hřišti u školy.

K občerstvení bude specialita ze zvěřiny: jelení guláš. Na pití pivo čepované, Birell, alko i nealkoholické nápoje. Scházet nebude ani bohatá tombola se zvěřinou. K poslechu a dobré náladě bude hrát živá hudba pana Zeliny.

Na Vaši účast se těší myslivci z Hůrky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>