Závod požárnické všestrannosti – SDH Starojická Lhota

pozvanka_zavod_poz_vsestrannosti_branny_beh_sdh_star_lhota_4-2016_plakat
SDH ve Starojické Lhotě si Vás dovoluje pozvat na Závod požárnické všestrannosti (branný závod), který se koná v sobotu 23. dubna 2016 od 13 hodin ve Starojické Lhotě.

Trasa závodu povede v okolí obce, v terénu mimo dopravní komunikace. Sraz účastníků na hřišti.

V obou kategoriích startují pětičlenné hlídky dle směrnice Plamen.

Soutěžní disciplíny
1. Střelba ze vzduchovky
2. Zdravověda
3. Přechod přes terén po lanech
4. Požární ochrana (hasební látky, značky)
5. Topografie
6. Vázání uzlů

Okruhy vycházejí z požadavků na znalosti celostátní hry mladých hasičů Plamen.

Za SDH Starojická Lhota Aleš Pavlík, vedoucí družstva mládeže.

Přihlásit se můžete buď telefonicky nebo emailem do středy 20. dubna 2016. Prosím o nahlášení počtu startujících hlídek v jednotlivých kategoriích. Do starojické ligy MH bude v obou kategoriích hodnocena vždy nejlépe umístěná hlídka z každého kolektivu.

Občerstvení zajištěno.