«

»

Přihlášení k odběru Hlášení místního rozhlasu

info_jno_hlasenirozhlasu_cz_10-2016_fotoNyní je zde pro Vás možnost, abyste hlášení místního rozhlasu a další důležité zprávy dostávali buď přímo na Váš email, SMS zprávou nebo odebírali na sociálních sítích.

Přihlásit se můžete na adrese jeseniknadodrou.hlasenirozhlasu.cz

To vše v rámci služby firmy TPweb.cz s.r.o. z Jalubí hlasenirozhlasu.cz.

info_jno_hlasenirozhlasu_cz_10-2016_sms info_jno_hlasenirozhlasu_cz_10-2016_web info_jno_hlasenirozhlasu_cz_10-2016_email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>