«

»

Hasičská brigáda – Natírání sloupu u hasičárny a garážových vrat, ukončení sezony

V sobotu 22. října 2016 proběhla v areálu hasičárny v Hůrce brigáda hasičů.

foto_brigada_natirani_stozaru_a_vrat_hasicarna_sdh_hurka_10-2016_fotoObnovoval se železný sloup sušáku na hadice. S využitím plošiny byl obroušen starý oprýskaný lak modré a žluté barvy. Následně se sloup nástřikem ošetřil vrstvou modré barvy s tvrdidlem. Zároveň byly obroušeny železná vrata vjezdu do garáže, které se poté natíraly hnědou barvou. Dále se uklízelo v garáži a v klubovně, likvidovaly se překážející větve stromu u obecní cesty, zkoušela se zvuková aparatura, čistilo se CAS zásahové vozidlo apod.

V průběhu prací se do grilu dala péct vepřová kýta a ke konci brigády se narazilo pivo. Brigáda plynule přešla v setkání u příležitosti ukončení hasičské sezony.

Ladislav Segeťa – místostarosta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>