«

»

Realizace polepů na DA Ford Transit SDH Hůrka

Výbor SDH Hůrka před časem rozhodl o opatření dopravního automobilu Ford Transit polepy, které budou automobil jasně označovat. Kvůli velké cenové náročnosti se upustilo od varianty polepit nebo přebarvit celé auto na červenou barvu. Zvolila se proto levnější a dostačující varianta znázorněna na fotografiích.

info_foto_realizace_polepu_da_ford_transit_sdh_hurka_11-2016_fotoDA Ford Transit 300M byl opatřen:
červenými pruhy po stranách a vzadu
bílými nápisy HASIČI HŮRKA po stranách uvnitř červených pruhů
červenými nápisy HASIČI na kapotě a zadních dvěřích
černými nápisy SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ HŮRKA OBEC JESENÍK NAD ODROU na předních dvěřích
bílým nápisem WWW.SDHHURKA.CZ na pravém zadním tónovaném skle
všude pod červeným pruhem a vpředu na kapotě byl umístěn pěticentimetrový reflexní pruh bílé barvy

Tvorbu grafiky, řezání a polepení realizoval pan Petr Pecha (písmomalířství Propis Nový Jičín) dne 30. listopadu 2016 dle vizualizace našeho grafického návrhu.

Ladislav Segeťa – místostarosta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>