«

»

VI. Okresní hasičský ples v Bílovci

pozvanka_okresni_has_ples_oshnj_bilovec_2-2017_plakat_dhSbor dobrovolných hasičů Bílovec zve širokou hasičskou veřejnost na VI. Okresní hasičský ples konaný pod záštitou OSH Nový Jičín a při příležitosti 150 let od založení SDH Bílovec.

v pátek 3. února 2016 ve 20.00 hodin
v Kulturním domě Bílovec
k tanci a poslechu hraje skupina HEC

Taneční vystoupení, bohatá tombola.

Vstupné 200 Kč /místenka, večeře/ nebo 120 Kč /místenka/. Rezervace vstupenek na tel. 724 270 917 nebo emailem radomir.fesar hzsmsk.cz.

Na vaší účast se těší dobrovolní hasiči z Bílovce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>