«

»

Závod požární všestrannosti – SDH Starojická Lhota – přesunuto

SDH ve Starojické Lhotě si Vás dovoluje pozvat na Závod požární všestrannosti (branný závod) a štafetu požárních dvojic MH, který se koná v pondělí 8. května 2017 od 13 hodin ve Starojické Lhotě (nový termín kvůli počasí, původní byl neděle 23. května).

Trasa závodu povede v okolí obce, v terénu mimo dopravní komunikace. Sraz účastníků na hřišti.
Přibližná délka trasy ZPV jsou 3 km.

V obou kategoriích startují pětičlenné hlídky dle směrnice Plamen.

Pravidla vycházejí z nových pravidel celostátní hry mladých hasičů Plamen.


Přihlásit se můžete buď telefonicky nebo emailem do středy 3. května 2017. Prosím o nahlášení počtu startujících hlídek v jednotlivých kategoriích. Do žákovské ligy okrsku Starý Jičín bude v obou kategoriích hodnocena vždy nejlépe umístěná hlídka z každého sboru.

Občerstvení zajištěno.

Za SDH Starojická Lhota Aleš Pavlík, vedoucí družstva mládeže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>