«

»

Stavění májky a pálení čarodějnic v Hůrce

V neděli 30. dubna 2017 v Hůrce u bývalé školy jsme pořádali stavění májky a pálení čarodějnic s následným opékáním párků na hranici.

Předchozí dny jsme věnovali přípravě. Holky vyrobily moderní čarodějnici a my jsme shodili, odkornili jedli, vyrobili věnec, připravili táborák. Zde musíme také poděkovat místním myslivcům, kteří jedli zapůjčili a nechtěli ji zpátky. V neděli jsme společnými silami májku ozdobili a (letos bez traktoru) postavili. Poté upálili tu čarodějnici.

Ve stánku jsme prodávali čepovaného Kozla 11°, rozlévanou Kofolu, minerálky a tvrdý šnaps. Návštěvníci nás potěšili svou hojnou účastí, kostýmy čarodějnic a dobrou náladou.

Počasí vyšlo i po propršeném celém týdnu s vyhlášeným prvním stupněm povodňové aktivity na řece Luha.

Na příští akce se těší hasiči z Hůrky.

1 komentář

skrýt

  1. admin napsal/a:

    Pěkné fotky, nejdrsnější je asi tato 😀

    Firefox 53.0 Windows 7 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>