«

»

Pohřeb Ladislava Glogara – člena SDH Hůrka

V pátek 14. července ve 14 hodin jsme se společně rozloučili s naším dlouholetým a zasloužilým členem Ladislavem Glogarem, který nás navždy opustil v neděli 9. července 2017.
Mše svatá se konala v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jeseníku nad Odrou a poté se smuteční průvod vydal k místnímu hřbitovu.

Náš člen ve sboru aktivně působil od roku 1974, tedy dlouhých 43 let. Byl držitelem několika ocenění. Od roku 2007 do roku 2012 zastával post starosty sboru SDH Hůrka. Z jeho aktivní činnosti uvedeme třeba funkci vedoucího mládeže, vedení organizace oslav 100 let od založení sboru v roce 2009 a účast na zachraňovacích pracech u velkých povodní v našem kraji v témže roce.

Díky za tvou práci. Hasiči z Hůrky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>