«

»

Soutěž O Kozlovo nejhezčí hasičské auto – hlasování

Pivovar Velkopopovický Kozel vyhlásil soutěž, kde můžou přihlášené sbory soutěžit o nejhezčí hasičský automobil. Přihlášeno je 26 sborů z celé republiky. Na stránkách hasicskyrokskozlem.cz můžete zvolit jednu fotografii a kliknout na „Líbí se mi“, tím udělíte jeden hlas svému favoritovi. Z jednoho Facebookového účtu lze hlasovat pouze jednou. Hlasuje se do neděle 3. září do půlnoci.

Budeme rádi, když podpoříte právě náš sbor. Naše fotografie se nachází úplně dole vlevo. HLASOVÁNÍ

CAS 15-2000/120-M1R MAN TGL 12.220 4×2. Takovéto označení nosí zásahový nákladní automobil využívaný jednotkou SDH Hůrka. Vůz s motorem o výkonu 162 kW a provozní hmotnosti 9 420 kg po 30 letech nahradil dosavadní Avii A31. Vozidlo, které vlastní obec Jeseník nad Odrou je hojně využíváno při zásazích v katastru obce i při jiných akcích. Na podvozku výrobce MAN byla na zakázku zhotovena hliníková nástavba firmou Strojírna Potůček s.r.o. Automobilová cisterna pojme 2000 litrů vody a 120 litrů pěniva. Je plně vytížena zařízením a vybavením dle současných standardů. Podvozek je osazen dvěma nápravami (zadní hnaná, výškově nastavitelná). Na výjezd může jet řidič spolu se šesti hasiči. Nový vůz byl slavnostně představen a místním farářem požehnán 11. října 2014 u místní hasičárny. Od té doby byl u 45 zásahů.

Článek a odkaz na fotografie ze slavnostního žehnání automobilu z 11. října 2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>