«

»

Okrsková soutěž na Starém Jičíně letos zrušena

Na pondělní schůzi výboru okrsku SDH Starý Jičín bylo odhlasováno zrušení okrskové soutěže v termínu 16. září 2017. Za tuto soutěž bude v příštím ročníku okrskové ligy 2018 soutěž pouze jednotlivců na 100 m překážek pořádaná ve Starojické Lhotě, body z této soutěže budou započítány do okrskové ligy. Termín: polovina května 2018.

Umístění jednotlivých družstev v letošním ročníku okrskové ligy bude počítáno k dnešnímu datu. Konečné výsledky obdržíte v brzké době. Tímto je letošní okrsková liga 2017 ukončena.

Děkuji všem za účast na soutěžích a dosažené výsledky a do příštího ročníku okrskové ligy přeju hodně štěstí a zdaru.

Vladimír Kolenovský – jednatel okrsku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>