«

»

Tradiční podzimní jarmark a Výstava ovoce a zeleniny

Obec Jeseník nad Odrou ve spolupráci s ČSZ, ČSV a místními dobrovolníky pořádá Tradiční podzimní jarmark a Výstavu ovoce a zeleniny v sobotu 7. října 2017 od 7.30 hodin u kulturního domu v Jeseníku nad Odrou.

Pro návětěvníky je připraveno
kotlíkový guláš, bramboráky, zelňačka, medovina, svařáček
ukázka lisování jablečného moštu
prodej ručně vyrobených mýdel a různých druhů čajů
prodej medu a medových perníčků
možnost zakoupení ručně vyráběných šperků, svíček, hrníčků a jiných keramických výrobků, ručně šitých hraček, polštlářků a dalších produktů a dekorací
výstava ovoce a zeleniny a ukázky výtvarných prací dětí ze ZŠ a MŠ v klubovně KD
od 9.30 pohádka nejen pro děti

Celý jarmark bude tradičně provázet cimbálová muzika Jánoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>