«

»

Akce pro členy SDH Hůrka, ukončení sezony

V sobotu 28. října 2017 proběhla akce pro členy SDH Hůrka jako poděkování za aktivní činnost pro sbor v roce 2017.

Ukončení hasičské sezony se uskutečnilo v horecké hasičárně od čtyř hodin odpoledne. Grilovala se vepřová kýta a na čepu byl 11° Kozlík. Nechybělo ani něco sladkého k zakousnutí. K posezení nám hrál magneťák naladěný na Ostravu. Garáž hasičárny jsme zavírali chvíli před půlnocí.

Tímto bychom rádi ještě jednou poděkovali za účast našich členů na činnostech pořádaných sborem v letošním roce a věříme, že nejinak tomu bude i v roce 2018.

za výbor Ladislav Segeťa – místostarosta SDH

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>