«

»

Lampionový průvod Hůrkou

Osadní výbor z Hůrky a dobrovolní hasiči v sobotu 4. listopadu 2017 uspořádali lampionový průvod.

Při setmění jsme vyšli z „dolního“ konce Hůrky (u křižovatky na Jeseník n.O.) po hlavní cestě na koupaliště. Statečně jsme bojovali s povětrnostními podmínkami, ale lampiony štěstí se ne a ne vznést. Tak jich pár skončilo v korunách stromů.
Cíl průvodu byl u bývalé školy. Tam jsme se mohli ohřát čaji z várnic, opéct párky na ohni. Maminky donesly různé sladké dobroty k zakousnutí. V hospůdce jsme se mohli občerstvit čepovaným pivem i ostřejším materiálem.

Účast byla hojná, nálada tradičně dobrá 🙂 Děkujeme všem, co pomohli s přípravou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>