«

»

Podzimní sběr nebezpečného a kusového odpadu v Hůrce

V sobotu 4. listopadu 2017 proběhl v obci Jeseník nad Odrou sběr nebezpečného a kusového odpadu. Jako obvykle jezdily sběrné vozy po Jeseníku nad Odrou a jeho přidružených částech. V Hůrce byly vozy přistaveny od 8.40 do 9.10 hodin odkud pak odjely do Polouvsí.

Na asfalt vytekl nebezpečný olej z jednoho nebezpečného kanystru. Včasným zásahem jsme problém bezpečně vypili dvěma matracemi a malým polštářkem 🙂

Neberou se pneumatiky s disky, pouze zvášť pneu a zvlášť disky. Letos se několik kusů u kontejnerů objevilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>