«

»

Plánovaná odstávka dodávky pitné vody

Na základě §9, odstavec 5, zákona č. 274/2001Sb. o vodovodech a kanalizacích v platném znění, si Vás dovolujeme informovat o plánované odstávce na vodovodní síti. Aktuální informace o průběhu odstávky lze získat na www.smvak.cz v sekci Přerušení dodávky vody, podsekci Plánované odstávky.

Číslo poruchy: 79497
Obec: Jeseník nad Odrou
Plán. zahájení orientačně: úterý 31. července 2018, 8.00
Plán. ukončení orientačně: úterý 31. července 2018, 14.00
Dotčené oblasti: Jeseník nad Odrou, Polouvsí, Hrabětice, Hůrka (viz obrázek)

Způsob náhradního zásobování: Umožněno předzásobení


Dle informací SmVak se plánovaná odstávka v Hůrce ruší, zůstává pouze v Jeseníku n.O., Polouvsí a Hraběticích.

V případě potřeby kontaktujte naši Poruchovou službu 840 111 125 nebo Call centrum 840 111 123.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>