«

»

XII. Sportovní zábava 2019 – Cvičenky Hůrka

Zveme vás na dvanáctou Sportovní zábavu, která se bude konat v sobotu 16. února 2019 od 20.00 hodin v sále bývalé školy v Hůrce.

originální vystoupení horeckých cvičenek
občerstevní s gulášem
místní živá hudba
bohatá tombola
vstupné dobrovolné

Srdečně zvou hasiči a cvičenky z Hůrky 😉

2 komentáře

skrýt

 1. Terka napsal/a:

  Zábava horeckých cvičenek se jako každý rok super podařila:)) cvičenky byly „rajcovní“ a ostatní hosté hůrčané se dobře pobavili při dobré hudbě, u dobrého gulášku i při něčem ostřejším. Jako vždy top celé sézony:))

  Firefox 65.0 Windows 10 x64 Edition
  1. Ladik napsal/a:

   Můžu jen potvrdit, cvičenky zrají jako víno, čím dál tím lepší 😉
   Jestli se mi podaří, zítra budou fotky 🙂

   Firefox 65.0 Windows 7 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>