«

»

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Vážení členové a funkcionáři SDH okresu Nový Jičín.
Také v letošním roce proběhne akce „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“, vyhlášenou Výkonným sborem OSH Nový Jičín, podpořenou Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a sjezdem SH ČMS, která se v letošním roce bude konat v úterý 7. května 2019 v době od 7.00 do 10.00 hodin v transfuzní stanici Nemocnice Agel v Novém Jičíně

Vzhledem k omezeným možnostem transfuzní stanice 40 odběrů za den Vás žádám o přednostní vyslání zájemců – prvodárců a nezbytný počet dárců krve na uvedený den. Žádám Vás o zveřejnění tohoto letáku a nahlášení prvodárců a případných dárců do 29. dubna 2019 na OSH Nový Jičín, pro zjištění počtů z důvodu zpracování časového harmonogramu odběrů.

Pravidelné dárce i případné prvodárce krve žádám o účast v termínu od 1. května do 31. května 2019 a přihlášení se k naší společné akci ve svých odběrních místech. SDH žádám o zpětné nahlášení všech dárců krve, kteří uskutečnili květnový odběr této vzácné tekutiny nejpozději do 15. června 2019 na OSH Nový Jičín.

Tato akce má jistě významný humanitární cíl. Je možné již dnes oznámit, že i v letošním roce bude v rámci okresu Nový Jičín odměněn SDH, který vyšle nejvíc prvodárců a SDH, který vyšle celkově nejvíc dárců krve.

Doporučuji účast na akci ve stejnokroji SH ČMS.

Přeji příjemný den.

Stanislav Kotrc, starosta OSH Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>