«

»

Darování krve SDH Hůrka – květen 2019

V úterý 14. května 2019 od sedmi hodin ráno jsme se zúčastnili dobrovolného darování krve v Transfuzní stanici nemocnice Agel v Novém Jičíně.

Květnové darování bylo v rámci akce Daruj krev s hasiči OSH Nový Jičín. V tento den se z našeho sboru zůčastnili 4 členové, další 4 již o týden dříve. Věříme, že příští rok naše řady rozšíříme a půjdeme zase darovat tuto nenahraditelnou tekutinu.

Děkujeme všem kdo se zůčastnili a pomohli dobré věci 🙂

za SDH Hůrka Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>