«

»

pozvánka – Pohár starosty SDH Hůrka – muži, ženy

Sbor dobrovolných hasičů Hůrka si vás tímto dovoluje pozvat na již tradiční hasičskou soutěž v kategorii mužů a žen „Pohár starosty SDH Hůrka“.
Soutěž se koná v sobotu odpoledne 16.7.2011 v areálu horeckého koupaliště. Příjezd jednotek je od 12.15 do 13.00 hodin, instruktáž k soutěži proběhne ve 13.00 hodin. Ve 13.15 je zahájení soutěže. Hasičská družstva změří své síly v požárním útoku se spodním sáním.

Plakát ke stažení (.pdf, 0,7 MB)
Pozvánka pro družstva ke stažení (.pdf, 0,7 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>