«

»

Slavnost obce Jeseník nad Odrou 2019 – foto ze soboty

V pátek a v sobotu 16. a 17. srpna 2019 jsme jako hasiči provozovali stánek s občerstvením na Slavnostech obce Jeseník nad Odrou.


Díky nabitému hudebnímu programu (JEN, Pokáč, David Koller, DJ Machy a Montana), pouťovým atrakcím a večernímu ohňostroji se v Jeseníku u hřiště TJ Slavoj sešly stovky lidí. Akce byla tedy náročnější na zásobování i pracovní sílu. Vím, že všichni provozovatelé obstáli na výbornou a dokázali napojit a nasytit toto velké publikum. Tímto za velitele našeho stánku, Radima a Bobra, děkuji všem, kteří se této „brigády“ zůčastnili. Spolupráci s TJ Slavoj a Obcí Jeseník n.O. si vážíme a děkujeme za poskytnutí prostoru k provozu stánku.

Na odkazu vpravo nahoře naleznete pár fotografií z této vydařené akce 🙂

text a foto Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>