«

»

Zásah JSDH Hůrka – Požár sazí v komíně rodinného domu

V pondělí 18. listopadu 2019 v 16.43 byla místní jednotka povolána k požáru sazí v komíně rodinného domu do Jeseníku nad Odrou čp. 103.Požár vznikl v topném období, kdy se vznítily saze v komíně. K hašení plamenu ve spalinových cestách byly použity čtyři práškové hasicí přístroje. Plamen v osmimetrovém komíně se však stále obnovoval, a proto bylo nutné komín vymést a saze naložit a vyvézt mimo budovu. Před šestou hodinou večer byl požár kompletně uhašen a byla provedena prohlídka prostorů termovizí.

Zasahující jednotky: JSDH Hůrka a HZS Nový Jičín.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>