«

»

Hasičské jubileum – Miroslav Bok a Ivo Kachel

Ve středu 15. ledna 2020 jsme se navečer sešli u Iva Kachla, abychom za hasiče popřáli k významnému životnímu jubileu.
Spolu s Ivem slavil i Mira Bok, oba jsou ročník 1959.Původně bylo v plánu se sejít v průbehu minulého roku, ale kvůli množství aktivit jsme návštěvu odložili na leden. Přítomna byla i Tereza Kachlová, za hasiče delagaci tvořili Pavel Dorazil, Marek Segeťa a Láďa Segeťa. Probrali jsme doby minulé i současné a oživili si vzpomínky u fotek z domácího archivu.

text – Ladislav Segeťa
foto – Terezie Kachlová a Ladislav Segeťa

2 komentáře

skrýt

 1. Anonym napsal/a:

  Moc děkuji bratrům hasičům za super podvečer. Už dlouho jsem se tak nepobavila při vzpomínkách a vyprávění:) Do dalších let přeji Ivovi i Mirkovi jen to nej:) a upozorňuji na malý překlep – oba jsou ročník 1959:))

  Firefox 72.0 Windows 10 x64 Edition
  1. admin napsal/a:

   Ahoj, ten ročník už jsem opravil. Ale stejně, skoro nikdo si toho nevšimnul, že jsem jim 10 let ubral, vypadají holt dobře no :o)

   Firefox 72.0 Windows 7 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>