«

»

Možnost rychlejšího internetového připojení v Hůrce – služba City Link

Vážení uživatelé internetového připojení. V návaznosti na článek z 27.2.2019 informuji ohledně nabídky rychlejšího internetového připojení v naší obci.

Službu nového internetového připojení s názvem City Link v Hůrce provozuje Náš-Net.org. Tato služba je dostupná od února 2020 z vysílače stožár (vodárna). Základní nabídka startuje na částce 300 Kč s rychlostí 30 / 6 Mbps. Stačí jen zajít na kontaktní místo (K Nemocnici 2205/63, Nový Jičín) a požádat o změnu připojení.

Daniel Glogar

Test rychlosti připojení, měřeno 24.2.2020 ve 20.45.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>