«

»

Hasičské jubileum – Radislav Pantůček

V sobotu 16. května 2020 jsme opět oslavili jubileum našeho člena. Navečer jsme navštívili Radka Pantůčka a ve složení Renata Pantůčková, Láďa a Jirka Segeťovi a Radim Hasal mu popřáli k životnímu jubileu.

Radek je ročník 1970 a narozeniny už měl 13. dubna. Jenže koroomezení posunuly naší návštěvu až na polovinu května. Díky tomu jsme si mohli užít teplého počasí a tak poseděli venku za hasičárnou. Tam už bylo v alobale pečeno vepřové rameno, přichystána dobrá slivovice a buchty od panímámy 🙂

Před západem slunce jsme se uchýlili do bytu a vykládali do půl jedné. Měli jsme i návštěvu koníků s Alčou Bokovou a Míšou Fuskovou.


text – Ladislav Segeťa
foto – Jiří Segeťa a Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>