«

»

Brigáda JSDH Hůrka – úklid hasičárny, obnova techniky

V pátek 5. června 2020 proběhla v prostorách u hasičské zbrojnice v Hůrce brigáda členů jednoty Sboru dobrovolných hasičů Jeseník nad Odrou – Hůrka.

Uklízely se prostory garáže, šaten a klubovny. Kromě testu provozu strojů a drobných oprav se kontrolovaly a doplňovaly provozní kapaliny. Rovněž bylo umyto zásahové vozidlo CAS MAN zvenku i zevnitř. Po práci se narazil sud s pivem a na kontaktním grilu grilovaly naložené vepřové steaky s chlebem. Bylo to první setkání členů jednotky od posledního cvičení práce na vodě na Odře, které proběhlo 14. března 2020.

text a foto Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>