«

»

UPOZORNĚNÍ – Úplná uzavírka silnice v Hůrce

Ve čtvrtek 30. července 2020, proběhla úplná uzavírka silnice III/0489, průjezd obcí Hůrka z důvodu pokládky finální asfaltové vrstvy.

Dne 30.7.2020 čtvrtek (v případě vhodných klimatických podmínek, v opačném případě bude pokládka vždy o jeden den posunuta), proběhne na této komunikaci pokládka asfaltové směsi. Komunikace bude pro průjezd zcela uzavřena. Žádáme všechny, kteří budou potřebovat vyjet ze svých nemovitostí, aby tak učinili nejpozději do 6.30. Poté se začne aplikovat spojovací postřik a hrozí tak znečištění vašich aut a nalepení postřiku na pneumatiky, čímž by se mohly zničit zámkové dlažby apod. Komunikace bude opět průjezdná následující den od 6.00.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

2 komentáře

skrýt

 1. admin napsal/a:

  Jen takový komentář ke včerejší finální pokládce asfaltu na cestě přes Hůrku.

  Většina místních občanů, kteří potřebovali jet autem, se zařídilo tak, že si auta nechali před/za Hůrkou mimo místo pokládky – tím usnadnili práce při pokládce a nepoškozovali čerstvý asfalt.

  To se bohužel ale nedá říct o pár jedincích, kteří stejně chtěli projet i přes značkami a páskou uzavřené vjezdy do Hůrky. Často pak narazili na pracovníky s finišery a silničními válci, kde stejně neprojeli. Jízdou na čerstvé směsi poškozovali nejen svá auta, ale i novou cestu.

  Tímto děkujeme, všem kteří se zařídili tak, že přes dědinu včera opravdu nejezdili. 🙂

  Firefox 78.0 Windows 7 x64 Edition
  1. segi napsal/a:

   Google Chrome 84.0.4147.105 Windows 10 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>