«

»

Kopřivnické dny techniky

Ve dnech 26. a 27. září 2020 byla na kopřivnickém polygonu TATRA k vidění spousta techniky a byl zde i kulturní program.

Návštěvníci mohli zhlédnout Tatry specializované ve stavebním, těžařském průmyslu, pro armádní a hasičskou činnost i expediční, závodní a historické modely.

Kromě Tatrovek byly k vidění věrné kopie nákladní techniky v malém měřítku RC modelů, dále čistící a odpadové vozy, historické i současné sportovní vozy, atd.

O své zážitky se dělil sportovní jezdec na dlouhé terénní tratě Tomáš Tomeček z týmu Tom Racing.

Návštěvníci se mohli projet na motokárách, v obrněném transportéru, na korbě vojenského náklaďáku, ve sportovních vozech nebo proletět ve vrtulníku. Byly zde i živé hudební vystoupení, atrakce pro děti, stánky. Vstup byl zdarma, parkovalo se v areálu výrobních hal.

Text: Jiří Segeťa, Foto, video: Jiří Segeťa, Veronika Segeťová
Oficiální stránky akce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>