«

»

Zásah JSDH Hůrka – spadlý strom na komunikaci směrem na Polouvsí

Jednotka sboru dobrovolncýh hasičů Hůrka byla v sobotu 3. října 2020 ve 12.48 povolána k odstranění nebezpečných stavů vlivem silného větru.

Jednalo se o spadlý strom na silnici mezi Jeseníkem n.O. a Polouvsím. Strom svým pádem poničil zábradlí silničního mostku Luhy a jeho koruna zasahovala do silnice. Zásahu se zúčastnilo 5 členů naší jednotky. Další jednotky povolány nebyly.

text Ladislav Segeťa, foto Ladislav Segeťa a Filip Glogar

Odkaz na stránku s tabulkou výjezdů jednotky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>