«

»

Předání daru pro Terezku Vidomusovou z Hůrky

Vedení hasičů z Hůrky v září rozhodlo, že výdělek z Horecké traktoriády 2020 bude věnován Terezce Vidomusové z Hůrky, která je nyní upoutána na lůžko a musí se spolehnout na 24hodinovou péči svojí maminky Kateřiny.

V neděli 22. listopadu 2020 jsme se k Vidomusům po obědě stavili a z rukou našeho starosty Pavla Dorazila předali 10 000 Kč, které alespoň částečně přispějí na náklady vybudování zadního přísupu z pokoje na zahradu. Maminka Terezky jí tak bude moci i s postelí vozit ven z pokoje.

Návštěvníci letošní Traktoriády tak svou účastí podpořili dobrou věc. Našli se i tací, kteří věnovali nemalý příspěvek přímo. Děkujeme…

P.s. Terezko, přejeme Ti všechno nejlepší k narozeninám, které máš v prosinci 🙂

text Ladislav Segeťa, foto Ladislav Segeťa a Marek Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>